• sample-1

    Trendas 2024

    Populiariausi mezgimo siūlai
  • sample-2

    Trendas 2024

    Populiariausi mezgimo siūlai
Pristatymas
Prekių atsiėmimas Alytuje- VISADA NEMOKAMAS!
Dovanų kuponai
Padovanokite įkvėpimą rankdarbiauti!
Apmokėjimas
Atsiskaitymus galima vykdyti naudojantis internetine bankininkyste ir sumokėti už prekes paprastu pavedimu

Klientų atsiliepimai

Merino Singles tikrai puikūs siūlai. Švelnūs ir šilti:)
J.
Nuostabūs siūlai! Lengva megzti ir smagu dėvėti!
Silvija
Labai gražūs siūlai, tikrai galima rekomenduoti
Viktorija
Labai graži spalva!
Dundaga
nešioju beveik kasdien- neišsitampė. ačiū!
Rasa

Siūlinė

Mūsų istorija
prasideda
2012m.
Siūlinė nuo 2012m. specializuojasi mažų, bet sparčiai populiarėjančių gamintojų gaminiais visoje Europoje. Taigi, jei ieškote unikalių, rankomis dažytų siūlų, mažo tiražo mezginių žurnalų, esate reikiamoje krautvėlėje! Siūlinėje rasite merino, alpakos, avių vilnos- tiek storos, tiek plonytės... mezginių žurnalai, mezginių pavyzdžiai suteiks jums įkvėpimo, o KnitPro kokybiški, rankų sąnarių nevarginantys virbalai leis pajusti mezgimo malonumą :) Mūsų misija- įkvėpti rankdarbiauti, remti mezgėjų ir nėrimo bendruomenę siūlant natūralių pluoštų siūlus, tausojančius aplinką ir su kuriais malonu megzti. Kiekviena mūsų parduotuvėje esanti verpalų sruoga pasakoja istoriją ir pateikia jums unikalių, rankomis dažytų ir amatininkų gaminių iš talentingų nepriklausomų prekių ženklų.
Atraskite įkvėpimą rankdarbiams, užkrėskite rankdarbiauti šalia esantį, apglėbkite numegzto mezginio šiluma artimą. Tobulinkite mezgimo įgūdžius mezginių žurnalų dėka! Būkit laimingi- rankdarbiaukit! Tegu Jūsų Siūlinė visada būna pilna siūlų!

Siūlinė

Mezgėjų
pamėgti siūlai
"Dundaga"
Siūlai "Dundaga"- tai avies vilnos siūlai – vieni iš tvariausių, šilčiausių, praktiškiausių mezgimo siūlų. Vilna pasižymi šilumą izoliuojančiomis savybėmis, elastingumu, sugeria drėgmę ir yra atspari karščiui. Vilnos gaminius galima daug kartų skalbti ir jie nepraras savo puikiųjų savybių. „Dundaga“ siūlai yra iš latviškos avių vilnos. Jie yra ypač ploni ir puikiai tinka suknelėms, sarafanams, skaroms megzti. Siūlas yra chemiškai neapdorotas ir dažytas rankomis. Jui propaguojate sveiką gyvenimo būdą- šie siūlai jums! Jokios chemijos, 100% avių vilna.Numezgus rankdarbį būtina išskalbti.