Prekių katalogas

Subkategorijos

 • Dovanų kuponai
 • Siūlai "Dundaga"-...

  Avies vilnos siūlai – vieni iš tvariausių, šilčiausių, praktiškiausių mezgimo siūlų. Vilna pasižymi šilumą izoliuojančiomis savybėmis, elastingumu, sugeria drėgmę ir yra atspari karščiui. Vilnos gaminius galima daug kartų skalbti ir jie nepraras savo puikiųjų savybių. „Dundaga“ siūlai yra iš latviškos avių vilnos. Jie yra ypač ploni ir puikiai tinka suknelėms, sarafanams, skaroms megzti. Siūlas yra chemiškai neapdorotas ir dažytas rankomis. Numezgus rankdarbį būtina išskalbti. 100 proc. avių vilna Jūsų mezginiams!

 • ILoveHandles apyrankės
  Siuvėjams, mezgėjams ir visiems amatininkams, kuriems reikia, kad metras būtų visada "po ranka": pamatavai gaminį ir vėl užsidėjai ant rankos. Pagaminta iš natūralios odos, sužymėta centimetrais ir coliais. Puiki dovana amatininkui.... arba sau.
  Apyrankė jau supokuota metalinėje dėžutėje- puiki dovana!
 • Siūlai "MALABRIGO...

  Merino vilnos siūlai – ypatingai švelnūs siūlai Jūsų mezginiams. „Malabrigo Lace“ suverpti Urugvajuje ir yra išskirtiniai, aukštos kokybės siūlai, kurie mezginiams suteiks ypatingo švelnumo ir elegancijos. Jie ploni, vienos gijos ir tinkami megzti, nerti drabužius bei aksesuarus. Sudėtis – 100 proc. merino vilnos siūlai, kurie yra nudažyti rankomis, kupini spalvų sodrumo ir švelnumo.
  „Malabrigo“ siūlai – tobulas pasirinkimas Jūsų rankdarbiams!

 • Siūlai MALABRIGO...

  Merino vilnos siūlai – mėgstantiems jaukumą.

  Ši vilna išpopuliarėjo tarp viso pasaulio mezgėjų ne tik dėl išskirtinės kokybės, bet ir patogumo. Išskirtinė Merino avių vilna pelnė viso pasaulio mezgėjų simpatijas dėl ypatingo minkštumo, universalumo ir nepaprastos kokybės.

  Merino vilna – kas tai?

  Vilna, iš kurios gaunamas Malabrigo  siūlas, kilusi iš Merino avių (merinosų) veislės, kurios vilna yra viena ploniausių pasaulyje. Kilusios iš Ispanijos, Merino avys dabar auginamos visame pasaulyje dėl jų vertingos vilnos. Australija, Naujoji Zelandija ir Pietų Afrika yra pagrindiniai jos tiekėjai.

  Merino vilnos siūlų grožis

  Merino vilnos siūlai, žinomi dėl savo plonų ir šilkinių pluoštų, išsiskiria kaip puikus pasirinkimas įvairiems nertiems projektams. Kiekvienas siūlo pluoštas puoselėja natūralią eleganciją, o būtent merino vilna Jūsų mezginiams suteiks pasakišką minkštumą.

  Kodėl verta rinktis Merino vilnos siūlus?

  Natūralus pluoštas

  Ši vilna idealiai tinka žmonėms, turintiems jautrią odą, nealergizuoja ir neerzina odos, kūnas greitai prisitaiko, o švelnūs vilnos siūlai skatina kraujotaką bei odai leidžia laisvai kvėpuoti.

  Aukščiausios kokybės minkštumas

  Ši vilna yra ypatingai minkšta, todėl ji yra puikus siūlų pasirinkimas. Pluoštai yra plonesni nei tradicinės vilnos, todėl ypač švelniai priglunda prie odos. Mezgėjai, kuriems itin svarbus komfortas, dažnai renkasi Merino vilnos siūlus dėl jų nepalyginamo minkštumo.

  Prisitaikymas prie temperatūros

  Viena iš unikalių Merino vilnos savybių yra jos prisitaikymas prie temperatūros pokyčių. Nešiojant megztus jaukius drabužius žiemą ar lengvus drabužius vasarą – bet kuriuo atveju Merino vilnos siūlai prisitaiko prie jūsų kūno temperatūros, suteikdami šilumą šaltuoju metų laiku, o šiltuoju metų laiku leidžia odai kvėpuoti. 

  Universalumas

  Siūlai yra universalūs, tinkantys įvairiems mezginiams. Nuo paprastų aksesuarų iki storų žiemos šalikų, šių siūlų lankstumas leidžia lengvai įgyvendinti Jūsų kūrybines vizijas!

  Ilgaamžiškumas

  Nepaisant švelnios tekstūros, Merino vilnos siūlai pasižymi dideliu ilgaamžiškumu. Šis siūlas mažiau linkęs nusidėvėti, užtikrindamas, kad jūsų rankų darbo kūriniai išsilaikys laikui bėgant. Galite didžiuotis savo projektu, žinodami, kad jis yra pagaminti iš siūlo, kuris tiek prabangus, tiek ilgaamžis.

  Galiausiai šie siūlai liudija apie prabangos ir praktiškumo sąjungą mezgimo pasaulyje. Pradedant nerti ar megzti, atkreipkite dėmesį į nepalyginamą minkštumą, universalumą ir ilgaamžiškumą, kurį suteikia Merino vilnos siūlai.

 • Siūlai "Hippie...
  Šie siūlai atkeliauja iš Ispanijos, dažomi rankomis, todėl kiekvieną kartą gaunasi vis kitos spalvos ir atspalviai. Siūlas plonas, labai švelnus, tinka megzti skaras, šalikus, plonytes suknutes ir t.t.
  rekomenduojamų virbalų nr.2-2.5
 • KnitPro virbalai
 • Nemokami mezginių...
 • Literatūra
 • Siūlai CoopKnits...
 • Medvilniniai maišeliai
  Medvilninis krepšys su Siūlinės logotipu.

Aktyvūs filtrai